uwaga!

Ta strona uzywa ciasteczek (cookies), dzieki ktorym nasz serwis moze dzialac lepiej.

Budownictwo. Industrial services. outsourcing dla budownictwa.

Budownictwo. Obsługa przemysŁowa

Budownictwo, to jedna z najdynamiczniej rozwijających się branż na świecie. Nie zależnie od aspektów gospodarczych, notuje wzrosty w praktycznie każdym państwie. W zależności od wielkości projektu, potrzebujesz różnej liczby pracowników. Dzięki nam ograniczysz koszty, ponieważ dostarczymy Ci tyle personelu ile potrzebujesz. Dosyć zastojów, czy stresu związanego z nadchodzącymi terminami oddania budowy. Nasza agencja pracy tymczasowej, z przyjemnością dostarczy Ci pozyskanych w wyniku usługi outsourcing pracowników dla budownictwa, wykwalifikowaną kadrę dopasowaną do Twoich potrzeb. Wieloletnie doświadczenie oraz rozbudowanej bazie zyskasz wykwalifikowaną grupę specjalistów z odpowiednimi uprawnieniami. Rekrutacja pracowników dla budownictwa to:
Pełna obsługa dużych projektów.
Dostęp do bazy najlepszych specjalistów pozyskanych w wyniku przeprowadzenia szczegółowego procesu z zakresu rekrutacja pracowników dla budownictwa.
Rekrutacja pracowników dla budownictwa przeprowadzana jest ciągle, dlatego też jesteśmy w stanie dostarczyć Ci zastępstwo nawet w ciągu 12 godzin.
Outsourcing pracowników dla budownictwa to optymalizacja kosztów zatrudnienia w zależności od różnorodnego zapotrzebowania sezonowego.
Outsourcing pracowników dla budownictwa pozsiada w swej bazie tylko osoby posiadające aktualne badania lekarskie oraz wymagane szkolenia w tym BHP.
Nasza agencja pracy tymczasowej gwarantuje Ci elastyczne godziny kontaktu oraz indywidualnego opiekuna projektu.

schemat współpracy z nami

Outsourcing pracowników dla budownictwa i przemysłu, to jasne i przejrzyste zasady współpracy.

OKREŚLENIE zlecenia
Analiza Swot
UZGODNIENIE WARUNKÓW WSPÓŁPRACY 
TWORZENIE STRATEGII PROJEKTU
FAKTUROWANIE 
kontrola jakości
REALIZACJA
OKREŚLENIE POTRZEB
KOSZTORYS
korzyści

Dzięki nam, zyskujesz dostęp do bazy najlepszych specjalistów, pozyskanych w wyniku przeprowadzenia szczegółowego procesu rekrutacja pracowników dla budownictwa. Ponadto, zredukujesz koszty, związane z zatrudnieniem pracowników poza sezonem. 

Fachowe rozwiązanie

Dostarczymy Ci, na czas wykwalifikowaną kadrę pracowników z aktualnymi badaniami. Outsourcing pracowników dla budownictwa z Job Office, to wykwalifikowana kadra najlepszych specjalistów w branży o wysokiej motywacji do pracy.

gwarancja realizacji w terminie

Budownictwo cechuje się różnorodnością zapotrzebowania kadrowego, w zależności od sezonu. Dzięki nam oszczędzasz pieniądze, ponieważ sam decydujesz ilu pracowników mamy Ci dostarczyć w wyniku outsourcing pracowników dla budownictwa. 

redukcja kosztów

Dzięki nam zoptymalizujesz koszty, związane z zatrudnieniem pracowników oraz administracji kadrowo-płacowej w swojej firmie. Podejmując z nami współpracę, w zakresie outsourcing pracowników dla budownictwa, przenosisz na nas wszelkie koszty związane ze stosunkiem pracy. 

formularz zamówienia 

Skontaktuj się z nami, już dziś. Zyskaj, więcej czasu na rozwój firmy oraz oszczędzaj na kosztach związanych z zatrudnieniem pracowników. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych